Indesit buduje w Radomsku

Rozpoczyna się budowa fabryki pralek i zmywarek firmy Indesit Company. Na jej lokalizację wybrano Radomsko. Budowa ma trwać około rok, ale już teraz inwestor rozpoczynają rekrutację pracowników na najważniejsze stanowiska kadry zarządzającej. Cała załoga zakładu, którego koszt budowy szacowany jest na 323 mln zł, ma liczyć około tysiąca osób.

Firma Indesit Company jest właścicielem takich marek jak Indesit i Ariston oraz mniej znanych w Polsce – Hotpoint i Scholtès. W Polsce zakłady tej firmy znajdują się obecnie w Łodzi.

Posłuchaj
00:00
Powiązane treści
Whirlpool kupuje Indesit - powstanie największy producent AGD w Europie
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Roboty
Robotyka humanoidalna pod presją: AI napędza inwestycje szybciej niż realne wdrożenia
PLC, HMI, Oprogramowanie
Dassault Systèmes oferuje SOLIDWORKS 2026
Silniki i napędy
BIBUS MENOS na obchodach 20-lecia SECOH w Chinach: partnerstwo oparte na innowacjach i jakości
Przemysł 4.0
ABB otwiera nowe biuro w Poznaniu. Firma chce wesprzeć transformację energetyczną i automatyzację w regionie
Przemysł 4.0
Technologie submilimetrowe dla najbardziej wymagających sektorów przemysłu
Roboty
Teradyne Robotics otwiera nowe centrum operacyjne w USA - produkcja cobotów od 2026 roku

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów