Dalsze plany związane z europejski samochodem Rockwella

Prezentowany w roku 2006 samochód demonstracyjny wyposażony w urządzenia sprzedawane przez Rockwell Automation został zarezerwowany praktycznie do końca tego roku. Pojazd zawiera działające przykłady implementacji urządzeń z zakresu technologii bezpieczeństwa, co pozwala na prezentację korzyści wynikających z zastosowania całkowicie zintegrowanej i skalowalnej architektury bezpieczeństwa opartej na najnowszych sieciach przemysłowych. Samochód pozwala na przedstawienie dużej części oferty w sposób, na jaki nie pozwalają klasyczne spotkania z klientami. Odpowiednie wyposażenie pozwala przeprowadzić symulacje procesów produkcyjnych i pokazać działanie poszczególnych rozwiązań Rockwell Automation.

Klienci firmy pozytywnie oceniają ten sposób promocji. Jako zalety przedsięwzięcia wymieniają możliwość bezpośredniego sprawdzenia rozwiązań i głębsze zrozumienie sposobu ich działania. Do tej pory samochód demonstracyjny Rockwell Automation jeździł po Wielkiej Brytanii i Skandynawii. W najbliższych planach są pokazy w krajach Beneluksu, w Austrii, Niemczech Szwajcarii i ponownie w Anglii. Możliwe, że samochód trafi w końcu także do Polski, ale będzie to zależało od zainteresowania potencjalnych odwiedzających w naszym kraju.

Posłuchaj
00:00

Powiązane treści
Plany grupy Complex
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Przemysł 4.0
Drugi sezon podcastu „Top Tech Voices” ma dwa nowe odcinki
Bezpieczeństwo
FBI ostrzega: irańscy hakerzy atakują sterowniki PLC w infrastrukturze krytycznej
Przemysł 4.0
Europejski rynek powłok proszkowych
Obudowy, złącza, komponenty
Druk 3D w Europie
Przemysł 4.0
TAURON zainwestuje ponad 25 mld zł na Śląsku. Kluczowe projekty obejmują sieci, magazyny energii i jednostki gazowe
Silniki i napędy
Europejski rynek środków smarnych

Automatyzacja przemysłu na rozdrożu: dylemat między przywiązaniem a otwartością. E-book do pobrania

Współczesny przemysł, od produkcji po intralogistykę, funkcjonuje w środowisku bezprecedensowej zmienności. Dynamiczne trendy konsumenckie, nowe regulacje prawne i nieprzewidywalne wstrząsy w globalnych łańcuchach dostaw zmuszają firmy do fundamentalnej refleksji nad swoimi strategiami operacyjnymi. W centrum tej dyskusji znajduje się kluczowe pytanie o model technologiczny: czy trwać w przywiązaniu do zamkniętych, specyficznych dla jednego dostawcy standardów, czy też otworzyć się na nowe możliwości, jakie niesie ze sobą elastyczność i interoperacyjność?
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów