Nagroda dla Chloride

Specjalizujący się w produkcji przemysłowych systemów zasilania koncern Chloride wyróżniony został przez firmę konsultingową Frost & Sullivan jako Europejska Firma Roku 2007 w dziedzinie zasilaczy UPS. W trakcie oceny eksperci z Frost & Sullivan wskazali, że 70% przychodów ze sprzedaży produktów firmy dotyczy produktów, które zostały wprowadzone na rynek w przeciągu ostatnich trzech lat. Co więcej - przychody z usług firmy wzrosły o 13% w stosunku do roku 2006 i obecnie stanowią 33% całych przychodów firmy.

Brytyjski koncern utworzony został ponad 100 lat temu, ale systemami zasilania zajmuje się od 1999 roku. Chloride działa głównie na rynku europejskim - w zeszłym roku odnotowała 7% wzrostu obrotów w tym regionie świata.

Posłuchaj
00:00
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Aktualności
Rynek wózków widłowych będzie rósł 7% rocznie
Silniki i napędy
Targi Bauma: Bosch zaprezentuje 800-woltowy napęd elektryczny do maszyn budowlanych
Aktualności
Medicalgorithmics rozszerza obecność w USA dzięki współpracy z Fourth Frontier
Aktualności
Rozwój przemysłu chemicznego
Komunikacja
Przyszłość technologii RFID
Aktualności
Bosch inwestuje miliony w druk 3D z metalu
Powiązane treści
Roboty Kuka wyróżnione nagrodą „red dot”
Komisja Europejska docenia Chloride
Chloride nagrodzony przez Frost & Sullivan
Frost&Sullivan nagradza Chloride

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów