Emerson kupuje TopWorx

Dostawca sterowników zaworów, wyłączników krańcowych oraz urządzeń i usług sieciowych poinformował na swojej stronie internetowej o dołączeniu pod skrzydła Emerson Process Management. Dotychczasowa struktura TopWorx, jej przedmiot działalności oraz cały personel pozostanie bez zmian. Firma ma nadzieję, że połączenie oferty dwóch marek pozwoli na dotarcie do większej liczby klientów oraz przedstawienie im bardziej kompleksowych rozwiązań. Emerson Process Management liczy, że przejęcie dodatkowo wzbogaci promowane przez firmę rozwiązania typu PlantWeb®.
Posłuchaj
00:00

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Obudowy, złącza, komponenty
Thule centralizuje dystrybucję w Europie: nowoczesny zautomatyzowany magazyn w Krzyżu Wielkopolskim
Roboty
Fizyczna sztuczna inteligencja w centrum uwagi świata polityki i przemysłu na targach Hannover Messe 2026
Roboty
Mobilny system spawalniczy z AI i robotem kroczącym. Path Robotics prezentuje Rove
Przemysł 4.0
igus wytycza kierunek globalnego rozwoju i skraca czas dostaw
Roboty
Accenture inwestuje w General Robotics. Współpraca ma przyspieszyć wdrażanie robotyki opartej na physical AI
Roboty
Od komponentów do humanoidów: RBTX staje się centrum usług dla ekonomicznej automatyzacji

Automatyzacja przemysłu na rozdrożu: dylemat między przywiązaniem a otwartością. E-book do pobrania

Współczesny przemysł, od produkcji po intralogistykę, funkcjonuje w środowisku bezprecedensowej zmienności. Dynamiczne trendy konsumenckie, nowe regulacje prawne i nieprzewidywalne wstrząsy w globalnych łańcuchach dostaw zmuszają firmy do fundamentalnej refleksji nad swoimi strategiami operacyjnymi. W centrum tej dyskusji znajduje się kluczowe pytanie o model technologiczny: czy trwać w przywiązaniu do zamkniętych, specyficznych dla jednego dostawcy standardów, czy też otworzyć się na nowe możliwości, jakie niesie ze sobą elastyczność i interoperacyjność?
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów