Targi Vision 2008 już niedługo

W dniach 4-6 listopada w Niemczech (Stuttgart) odbędzie się 21 edycja Międzynarodowych Targów Widzenia Maszynowego i Technik Identyfikacji.

Posłuchaj
00:00

Organizatorzy podają, że w tym roku produkty z zakresu przemysłowych systemów wizyjnych zaprezentuje około 300 wystawców z blisko 30 krajów. Polskę będą reprezentować dwie firmy: Adaptive Vision (Future Processing) z Bytomia oraz IMACO z Warszawy.

W ramach targów będzie można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie kompleksowych systemów wizyjnych oraz ich poszczególnych komponentów (oświetlenia, elementów optyki, kamer, czujników wizyjnych, frame grabberów oraz oprogramowania). Poza standardowym programem organizatorzy zapewniają wystawcom i gościom targów możliwość uczestniczenia w prezentacjach oraz szkoleniach (np. seria prezentacji firmowych pod hasłem Industrial Vision Days).

Więcej informacji na temat Vision 2008 można znaleźć na stronie: www.messe-stuttgart.de.

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Roboty
Sztuczna inteligencja w uzbrojeniu - zalety i wady
Bezpieczeństwo
ABB z najwyższym poziomem certyfikacji TÜV Rheinland w zarządzaniu bezpieczeństwem funkcjonalnym
Zasilanie, aparatura nn
Honeywell i LS ELECTRIC łączą siły: inteligentne zarządzanie energią w centrach danych i systemach BESS
Roboty
Humanoid i Schaeffler zakończyli wspólny projekt z humanoidalnym robotem testowanym w warunkach produkcyjnych
Przemysł 4.0
PepsiCo Polska rozwija automatyzację logistyki – nowy inteligentny magazyn z technologią Mecalux w Grodzisku Mazowieckim
Przemysł 4.0
W listopadzie ruszają zapisy na dotacje na cyfryzację

MES Plex od Rockwell Automation - dane, które napędzają produkcję

Dane to dziś jeden z najcenniejszych zasobów, również, a może przede wszystkim w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Współczesny przemysł bazuje na automatyzacji, co wymaga stałego dostępu do ogromnych ilości danych cyfrowych. Ich analiza pozwala optymalizować produkcję pod kątem kosztów, jakości i efektywności, a to z kolei ma bezpośrednie przełożenie na konkurencyjność i rentowność przedsiębiorstwa.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów