Astor szkoli

Firma Astor rozpoczęła nowy projekt edukacyjny pod nazwą Akademia Astor. Inicjatywa obejmuję kompleksową działalność szkoleniową, która ma podnosić kompetencje techniczne i zarządcze w firmach produkcyjnych oraz integratorskich. Oprócz warsztatów poświęconych produktom firm takich jak Wonderware, GE Fanuc, Satel, Kawasaki, Horner i Korenix, klienci mogą wybierać także kursy o tematyce pozaproduktowej, jak np. zarządzanie projektami czy doskonalenie procesów produkcyjnych. Warsztaty i seminaria będą organizowane na terenie całej Polski, a ich program uwzględnia preferencje i realia konkretnych firm oraz branż.

Posłuchaj
00:00

Oferta szkoleniowa skierowana jest do informatyków, automatyków, integratorów systemów, działów wdrożeniowych oraz dyrektorów produkcji, osób odpowiedzialnych za planowanie i realizację inwestycji, koordynatorów Lean, projektantów i użytkowników systemów. Uczestnicy szkoleń Akademii Astor otrzymują certyfikaty o unikatowym numerze, które są autoryzowane przez dostawców produktowych Astor. W program certyfikacji planowane jest włączenie również wyższych uczelni.

Astor poinformował również o nowej edycji praktyk studenckich, które przeznaczone są głównie dla studentów kierunków automatyki i robotyki przemysłowej. Zgodnie z założeniami mają one być pierwszym krokiem w rozwoju zawodowym w branży przemysłowej. Firma oferuje praktyki w jednym z trzech działów – systemów sterowania i sieci przemysłowych, oprogramowania i komputerów przemysłowych oraz robotów przemysłowych. Aktualnie poszukiwane są osoby do działu oprogramowania i komputerów przemysłowych w Krakowie. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie firm www.astor.com.pl



Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Przemysł 4.0
Warsaw Industry Automatica 2026 - trwa święto automatyki i robotyki w Nadarzynie
Przemysł 4.0
W Krakowie powstanie fabryka AI za 70 mln euro z ponad tysiącem akceleratorów GPU
PLC, HMI, Oprogramowanie
Sterownik bez sterownika
Roboty
Elastyczność cobota, osiągi robota przemysłowego. ABB Robotics prezentuje PoWa
Komunikacja
SBB zamawia 200 piętrowych pociągów. Kontrakt z Siemensem ma wartość 2 mld franków szwajcarskich
Bezpieczeństwo
Nowelizacja KSC obejmuje kolejne sektory przemysłu i usług ICT

Automatyzacja przemysłu na rozdrożu: dylemat między przywiązaniem a otwartością. E-book do pobrania

Współczesny przemysł, od produkcji po intralogistykę, funkcjonuje w środowisku bezprecedensowej zmienności. Dynamiczne trendy konsumenckie, nowe regulacje prawne i nieprzewidywalne wstrząsy w globalnych łańcuchach dostaw zmuszają firmy do fundamentalnej refleksji nad swoimi strategiami operacyjnymi. W centrum tej dyskusji znajduje się kluczowe pytanie o model technologiczny: czy trwać w przywiązaniu do zamkniętych, specyficznych dla jednego dostawcy standardów, czy też otworzyć się na nowe możliwości, jakie niesie ze sobą elastyczność i interoperacyjność?
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów