W maju targi Expopower 2009

Trzecia edycja Międzynarodowych Targów Energetyki Expopower odbędzie się w Poznaniu w dniach 19 do 21 maja. W tym roku wzbogacone będą one o targi Greenpower, ktore poświęcone będą najnowszym rozwiązaniom w zakresie wykorzystania energii odnawialnych, a także pierwszą edycję targów Automa.

Posłuchaj
00:00

W zeszłym roku w  Expopower udział wzięło blisko 200 wystawców, którzy zaprezentowali rozwiązania z zakresu energetyki i elektrotechniki. Wśród tych firm znaleźli się m.in.: ABB, Apator, BOT, Elektrobudowa, Jean Mueller Polska, Merazet, Panasonic, PKE, Weidmüller i Wieland Electric. Jako firma reprezentowana obecny był na targach także Schneider Electric Polska. W ciągu trzech targowych dni z ekspozycją zapoznało się ponad 3 tys. osób.

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Przemysł 4.0
Szkło w pakowaniu leków
Aktualności
Rozbudowa zakładu Acoustics
Przemysł 4.0
Rynek stali formowanej na zimno
Przemysł 4.0
ABB i Syre analizują technologie dla przemysłowego recyklingu tekstyliów
Obudowy, złącza, komponenty
Nowy podział SKF
Przemysł 4.0
Trzy dekady innowacji: OMRON Electronics wyznacza kierunki inteligentnej automatyzacji

Automatyzacja przemysłu na rozdrożu: dylemat między przywiązaniem a otwartością. E-book do pobrania

Współczesny przemysł, od produkcji po intralogistykę, funkcjonuje w środowisku bezprecedensowej zmienności. Dynamiczne trendy konsumenckie, nowe regulacje prawne i nieprzewidywalne wstrząsy w globalnych łańcuchach dostaw zmuszają firmy do fundamentalnej refleksji nad swoimi strategiami operacyjnymi. W centrum tej dyskusji znajduje się kluczowe pytanie o model technologiczny: czy trwać w przywiązaniu do zamkniętych, specyficznych dla jednego dostawcy standardów, czy też otworzyć się na nowe możliwości, jakie niesie ze sobą elastyczność i interoperacyjność?
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów