Atest-Gaz zmienia strukturę organizacyjną

Gliwicki Atest-Gaz z Gliwic, producent stacjonarnych systemów gazometrycznych, zreorganizował swoją strukturę oraz dotychczasowe kanały dystrybucji.

Posłuchaj
00:00

Od kwietnia sprzedaż urządzeń spółki prowadzona jest przez jej autoryzowanych partnerów: Gazopomiar (wydzielony z dotychczasowej struktury producenta), Introl sp. z o.o. oraz KBP Intra. Dzięki temu, Atest-Gaz skupia się na projektowaniu i rozwoju technicznym urządzeń i systemów gazometrycznych oraz zapewnieniu partnerom wsparcia inżynierskiego.

Z dotychczasowej struktury spółki wydzielona została także firma Atest-Gaz Serwis, której zadaniem jest zapewnienie obsługi w zakresie serwisowania, montażu oraz kalibracji systemów produkcji Atest-Gaz.

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Aktualności
Nowe inwestycje
Roboty
Rynek robotyki łazików księżycowych przyspiesza: osiągnie wartość 5,8 mld dolarów do 2033 roku
Aktualności
Współpraca ABB i LandingAI
Roboty
Humanoidalny RealBOT pokazuje przyszłość współpracy człowieka z robotem
Aktualności
Nowa fabryka Siemensa
Przemysł 4.0
Festo wprowadza pierwsze urządzenie edge w ekosystemie AX – nowe możliwości dla aplikacji motion i IoT

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów