Honeywell przejął RMG Regel+Messtechnik

Pod koniec czerwca Honeywell poinformował o przejęciu RMG Group (RMG Regel + Messtechnik), niemieckiej firmy od 1931 roku zajmującej się projektowaniem i produkcją sprzętu do kontroli, pomiarów i analiz, który znajduje zastosowanie w systemach dostaw gazu. RMG zostanie włączona do Honeywell Process Solution, części grupy Honeywell Automation and Control Solutions.

Posłuchaj
00:00

Koszt transakcji oszacowano na blisko 400mln dol.. Przejęcie RMG znacznie rozszerzy dotychczasową ofertę Honeywell. Przepływomierze oraz regulatory od RMG wraz z oferowanymi przez Honeywell przetwornikami temperatury i ciśnienia oraz miernikami poziomu będą stanowić kompleksową ofertę dla firm z branży gazowniczej.

 

Powiązane treści
Intermec kupiony przez Honeywell
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Przemysł 4.0
ABB otwiera nowe biuro w Poznaniu. Firma chce wesprzeć transformację energetyczną i automatyzację w regionie
Przemysł 4.0
Technologie submilimetrowe dla najbardziej wymagających sektorów przemysłu
Roboty
Teradyne Robotics otwiera nowe centrum operacyjne w USA - produkcja cobotów od 2026 roku
Przemysł 4.0
Globalny rynek dronów osiągnie wartość ponad 140 mld dolarów
Obudowy, złącza, komponenty
Danfoss Power Solutions finalizuje przejęcie Hydro Holding Spa
Roboty
Konkurs Mechatroniki, Automatyki i Robotyki: szansa na zawód przyszłości

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów