Roboty Przemysłowe Krzysztof Sulikowski „Mikroprzedsiębiorcą Roku 2009”

W tegorocznej, piątej edycji konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2009 specjalnym wyróżnieniem nagrodzono firmę Roboty Przemysłowe Krzysztof Sulikowski, która zajmuje się robotyzacją i automatyzacją linii przemysłowych, a w szczególności projektowaniem i wdrażaniem stanowisk nowych i używanych robotów Fanuc Robotics i Kawasaki.

Posłuchaj
00:00

Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku 2009 jest organizowany przez Fundację Kronenberga w celu popularyzacji przedsiębiorczości oraz zachęcania do zakładania małych firm, jak również ich prezentacji jako przykładów efektywnych działań gospodarczych. W tym roku do konkursu zgłoszono około 250 firm.


 

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Przemysł 4.0
Drugi sezon podcastu „Top Tech Voices” ma dwa nowe odcinki
Bezpieczeństwo
FBI ostrzega: irańscy hakerzy atakują sterowniki PLC w infrastrukturze krytycznej
Przemysł 4.0
Europejski rynek powłok proszkowych
Obudowy, złącza, komponenty
Druk 3D w Europie
Przemysł 4.0
TAURON zainwestuje ponad 25 mld zł na Śląsku. Kluczowe projekty obejmują sieci, magazyny energii i jednostki gazowe
Silniki i napędy
Europejski rynek środków smarnych

Automatyzacja przemysłu na rozdrożu: dylemat między przywiązaniem a otwartością. E-book do pobrania

Współczesny przemysł, od produkcji po intralogistykę, funkcjonuje w środowisku bezprecedensowej zmienności. Dynamiczne trendy konsumenckie, nowe regulacje prawne i nieprzewidywalne wstrząsy w globalnych łańcuchach dostaw zmuszają firmy do fundamentalnej refleksji nad swoimi strategiami operacyjnymi. W centrum tej dyskusji znajduje się kluczowe pytanie o model technologiczny: czy trwać w przywiązaniu do zamkniętych, specyficznych dla jednego dostawcy standardów, czy też otworzyć się na nowe możliwości, jakie niesie ze sobą elastyczność i interoperacyjność?
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów