Zmiana granic PSSE

Obszar Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (PSSE) powiększony został o teren podstref Rypin, Bydgoszcz i Stargard Szczeciński. Jak dotychczas przedsiębiorcy zadeklarowali chęć poniesienia nakładów inwestycyjnych w obrębie tej strefy w wysokości prawie 350 mln zł, a według ostatnich szacunków w PSSE znajdzie zatrudnienie ponad 1,6 tys. osób.

Posłuchaj
00:00

Powiązane treści
SPG Polska inwestuje w PSSE
Metal Link zainwestuje w PSSE
Park Konstruktorów już otwarty
Pomorska SSE na nowych terenach
Powiększono PSSE i KSSE
HG Solutions w PSSE
Metalbark otworzy w Bydgoszczy zakład produkcyjny
Nowe zezwolenia w Pomorskiej SSE
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Przemysł 4.0
Przemysłowa AI: od strategii do skali. Hannover Messe 2026 – relacja z panelu „AI in Industry”
Aktualności
Usługi MRO w lotnictwie i wojsku
Bezpieczeństwo
Wybuch, którego nie widać - nowe podejście do bezpieczeństwa
Aktualności
Nowy zakład w województwie mazowieckim
Aktualności
Siemens Mobility prezentuje zdigitalizowaną lokomotywę Vectron X i zwiększa moce serwisowe w Monachium
Przemysł 4.0
Hiperautomatyzacja i elastyczność - nowa linia produkcyjna w bydgoskiej fabryce Unilever

Cyberbezpieczeństwo OT - od technicznego tła do elementu odporności organizacji

Systemy automatyki przemysłowej, budynkowej i infrastrukturalnej przez lata funkcjonowały jako środowiska techniczne, których kluczowym zadaniem było zapewnienie ciągłości działania procesów. Projektowane z myślą o niezawodności i stabilności, pozostawały relatywnie odseparowane od szerszej dyskusji o cyberbezpieczeństwie. Nie oznaczało to jednak, że bezpieczeństwo stanowiło kwestię drugorzędną. Wręcz przeciwnie – było wpisane w samą naturę tych systemów. Dziś zmienia się przede wszystkim to, że zaczynamy tę zależność świadomie identyfikować i wprost nią zarządzać.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów