Motorola przedstawiła plany rozwoju działu EMS w Polsce

W marcu w Warszawie przedstawiciele Działu Korporacyjnych Rozwiązań Mobilnych (Enterprise Mobility Solutions – EMS) Motoroli zorganizowali konferencję prasową, w trakcie której m.in. omówiono globalną strategię producenta, w tym procesy restrukturyzacyjne oraz ofertę dla rynków biznesu i administracji publicznej.

Posłuchaj
00:00

Głównym tematem spotkania były jednak perspektywy rozwoju działalności firmy na terenie Polski. Przedstawiciele Motoroli zgodnie stwierdzili, że nasz kraj pozostaje dla koncernu ważnym rynkiem o czym świadczy np. rozwój Centrum Oprogramowania w Krakowie, w którym aktualnie pracuje już w sumie ponad tysiąc osób.

Ponadto firma za pośrednictwem działu EMS próbuje obecnie dotrzeć ze swoją ofertą w zakresie bezprzewodowego dostępu informacji do jak największej liczby polskich instytucji publicznych, przedsiębiorstw oraz użytkowników prywatnych.

Powiązane treści
Plany grupy Complex
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Aktualności
Wsady hutnicze – nowa inwestycja
Bezpieczeństwo
NIS 2 – obowiązki i kontrowersje
Silniki i napędy
Rynek silników elektrycznych
Przemysł 4.0
Panattoni oddaje do użytku nowoczesną fabrykę firmy Danfoss
Przemysł 4.0
W stronę kolei dużych prędkości i transferu technologii - strategiczne partnerstwo PESA Bydgoszcz i Hitachi Rail
Obudowy, złącza, komponenty
Rynek ceramiki technicznej

Cyberbezpieczeństwo OT - od technicznego tła do elementu odporności organizacji

Systemy automatyki przemysłowej, budynkowej i infrastrukturalnej przez lata funkcjonowały jako środowiska techniczne, których kluczowym zadaniem było zapewnienie ciągłości działania procesów. Projektowane z myślą o niezawodności i stabilności, pozostawały relatywnie odseparowane od szerszej dyskusji o cyberbezpieczeństwie. Nie oznaczało to jednak, że bezpieczeństwo stanowiło kwestię drugorzędną. Wręcz przeciwnie – było wpisane w samą naturę tych systemów. Dziś zmienia się przede wszystkim to, że zaczynamy tę zależność świadomie identyfikować i wprost nią zarządzać.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów