Apator Powogaz przejął Metra Sumperk

Apator Powogaz przejął firmę Metra Sumperk, czeskiego producenta systemu podzielników kosztów wykorzystywanych przy rozliczaniu ciepła oraz termometrów i termostatów. Oprócz poszerzenia oferty systemów pomiarowych transakcja ta pozwoli też na korzystanie z kanałów dystrybucyjnych Metra Sumperk, co w efekcie ma zwiększyć sprzedaż produktów Apatora.

Dodaj do ulubionych źródeł w Google
Posłuchaj
00:00

Będzie to kolejny krok w realizacji strategii tej firmy, której celem jest zdobycie pozycji lidera na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej w zakresie aparatury pomiarowej.

Chcesz częściej widzieć nasze artykuły w Google? Dodaj AutomatykaB2B do ulubionych źródeł

Powiązane treści
Apator Powogaz przejmuje dwie gdańskie spółki i rozszerza ofertę produktową
Trwa budowa centrum produkcyjno-rozwojowego Apatora
Wolong Holdings przejął ATB
Dunkermotoren przejął Copley Motion Systems
Complex przejął Fabrykę Szlifierek Jotes
GE przejęło Converteam
Apator KFAP częścią Apatora Powogaz
Nowe kontrakty Apatora
Apator dostarczy liczniki spółce Energa
Apator dostarczy aparaturę łącznikową do Rosji
Złoty medal TIWS dla Apatora Powogaz
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Przemysł 4.0
Boom na AI wypycha centra danych z europejskich metropolii. Warszawa wśród tańszych rynków
Przemysł 4.0
Prezydent podpisał nowelizację specustawy jądrowej. Budowa elektrowni może przyspieszyć o dwa lata
Przemysł 4.0
Vale rozszerza współpracę z ABB. Automatyzacja trafi do kolejnych zakładów przeróbki rudy żelaza
Zasilanie, aparatura nn
Mitsubishi Electric przejmie 100% udziałów w polskiej spółce MEDCOM
Roboty
TechForce Robotics planuje pilotaż automatyzacji fabryk z możliwością wdrożenia do 5000 systemów
Silniki i napędy
Koniec przekładni

Cyberbezpieczeństwo OT - od technicznego tła do elementu odporności organizacji

Systemy automatyki przemysłowej, budynkowej i infrastrukturalnej przez lata funkcjonowały jako środowiska techniczne, których kluczowym zadaniem było zapewnienie ciągłości działania procesów. Projektowane z myślą o niezawodności i stabilności, pozostawały relatywnie odseparowane od szerszej dyskusji o cyberbezpieczeństwie. Nie oznaczało to jednak, że bezpieczeństwo stanowiło kwestię drugorzędną. Wręcz przeciwnie – było wpisane w samą naturę tych systemów. Dziś zmienia się przede wszystkim to, że zaczynamy tę zależność świadomie identyfikować i wprost nią zarządzać.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów