Rynek Energetyki Wiatrowej w Polsce

| Konferencja Artykuły

Rynek Energetyki Wiatrowej w Polsce

Termin: 12-14 Kwietnia 2011
Miejsce: Warszawa - Ożarów Mazowiecki
Informacje dodatkowe:

Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej „Rynek Energetyki Wiatrowej w Polsce” to największe branżowe wydarzenie w Polsce. Tradycyjnie poświęcona będzie szczegółowej ocenie bieżącej sytuacji w kontekście dokonywanych na rynku zmian, postępu we wdrażaniu poprawek legislacyjnych i planów rozwoju energetyki wiatrowej w kraju. Co roku Konferencji PSEW towarzyszy wiele interesujących sesji tematycznych prowadzonych przez wybitne osobistości, o szerokiej wiedzy związanej z branżą energetyki wiatrowej. Jest to miejsce spotkań najważniejszych firm działających na rynku, co umożliwia nawiązanie wielu ciekawych kontaktów. W Konferencji udział biorą przedstawiciele firm z całej Europy, miedzy innymi przedstawiciele sektora przemysłu dystrybucji energii, a także stowarzyszeń branżowych. Konferencja PSEW to niepowtarzalna okazja do spotkań przedstawicieli administracji państwowej, którzy odpowiedzialni są za regulowanie i kształtowanie zasad funkcjonowania rynku energetyki wiatrowej w Polsce. W ubiegłym roku Konferencja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony developerów, inwestorów, producentów, samorządowców z Polski jak i zza granicy gromadząc blisko 800 uczestników. VI Konferencja PSEW ma szczególny charakter, gdyż po raz pierwszy będzie wydarzeniem trzydniowym, któremu towarzyszyć będą wielkopowierzchniowe targi wystawiennicze.

Targi

Ze względu na ogromne zainteresowanie targami organizowanymi przy okazji naszych konferencji, postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa potrzebom i przygotowaliśmy blisko 1500 m2 powierzchni wystawienniczej. Specjalnie zaaranżowana przestrzeń wystawiennicza przygotowana przy Centrum Konferencyjnym Mazurkas – sale konferencyjne oraz powierzchnia wystawiennicza sąsiadują ze sobą oraz są bardzo wygodnie skomunikowane. W ciągu trzech dni w centrum wystawienniczo-targowym spotkają się inwestorzy, przedsiębiorcy oraz klienci indywidualni. Wystawcy Targów , wśród których tradycyjnie nie zabraknie licznej reprezentacji liderów sektora - wiodących producentów, dystrybutorów i usługodawców - zaprezentują bogata listę nowych produktów, usług i rozwiązań technologicznych z zakresu energetyki wiatrowej.

Konferencja i Targi PSEW to:

  • Sesja Plenarna i 4 sesje tematyczne: Biznes i Polityka, Energetyka, Człowiek i Środowisko oraz Potencjał i przyszłość elektrowni wiatrowych;
  • blisko 1000 uczestników;
  • komfortowa infrastruktura wystawowa;
  • wielkopowierzchniowe targi wystawiennicze;
  • atrakcyjny program wydarzeń;
  • prestiżowa nagroda - IREW (Interesująco i Rzetelnie o Energetyce Wiatrowej);
  • niezapomniana uroczysta kolacja - Gala Dinner;
  • zainteresowanie mediów.

Więcej informacji: www.konferencja2011.psew.pl