Eaton Electric udostępnił SBC SwitchBoard Configurator 1.0

Ze strony internetowej firmy Eaton Electric można pobrać program SBC SwitchBoard Configurator 1.0 wspomagający dobór i wycenę rozdzielnic elektrycznych oferowanych przez tego producenta (m.in. obudów modułowych, rozdzielnic płaskich do 160A, rozdzielnic Profi+ do 630A, rozdzielnic XVTL do 2500A oraz obudów uniwersalnych CS).

Posłuchaj
00:00

Aplikacja dostępna jest na razie w wersji beta. Wkrótce zostanie udostępniona wersja ostateczna, w której zostaną uwzględnione uwagi użytkowników pierwszego wydania programu.

ZP

Powiązane treści
Układy łagodnego rozruchu DS7 firmy Eaton z wbudowanym złączem SmartWire-DT
Rozmowa z Jackiem Zarzyckim, menedżerem produktu automatyka przemysłowa w Eaton Electric
Nowe komputery przemysłowe w ofercie Eaton Moeller
Moeller Group należy do Eaton Corporation
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Obudowy, złącza, komponenty
Electro Instal & Light-Tech Expo 2025 - targi elektrotechniki, oświetlenia i automatyki budynkowej
Silniki i napędy
Zakończono budowę fabryki koreańskiej spółki POSCO
Aktualności
CARGOUNIT zawarł z Siemens Mobility kompleksową umowę serwisową na utrzymanie lokomotyw
Artykuły
Przyszłość rynku szyn zbiorczych
Bezpieczeństwo
Westermo wzmacnia obecność w Europie
Aktualności
Rynek czynników cieplnych

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów