Nowe zlecenie Energoaparatury

Katowicka Energoaparatura zrealizuje na Górnym Śląsku dwa projekty na zlecenie Vattenfall Distribution Poland. W ramach pierwszego zostanie wymieniona izolacja na liniach 110kV relacji Halemba-Chudów, Aniołki-Szczygłowice i Halemba-Aniołki, drugie zlecenie będzie natomiast obejmować wymianę transformatorów wysokiego napięcia w stacji elektroenergetycznej Moszczenica.

Dodaj do ulubionych źródeł w Google
Posłuchaj
00:00

Łączna wartość zamówień to 1,645 mln zł. Termin ich realizacji wyznaczono na listopad tego roku.

Chcesz częściej widzieć nasze artykuły w Google? Dodaj AutomatykaB2B do ulubionych źródeł
Powiązane treści
Nowe zlecenia Energoaparatury
Nowe zlecenia dla PSI
Nowe zlecenie dla Transsystemu
Nowe zlecenia dla Seco/Warwick
Remak zrealizuje kolejne zlecenie dla firmy Alstom
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Obudowy, złącza, komponenty
Rozbudowa zakładu Liropol w Lidzbarku
Zasilanie, aparatura nn
WEG inwestuje w transformację energetyczną. Nowy, zaawansowany zakład produkcyjny systemów BESS w Brazylii
Przemysł 4.0
AI Act w praktyce - od 2 sierpnia firmy mają obowiązek ujawniania zastosowań sztucznej inteligencji
Zasilanie, aparatura nn
Nowe przepisy wymuszą inteligentne zarządzanie energią. Polskie firmy mają czas do 2027 roku
Roboty
Pionowy wymiar zautomatyzowanej logistyki - windy i systemy cyfrowe Schindler integrują się z robotami w HOCH Health Ostschweiz
Przemysł 4.0
Siemens Xcelerator przyspiesza rozwój statków kosmicznych wielokrotnego użytku

Cyberbezpieczeństwo OT - od technicznego tła do elementu odporności organizacji

Systemy automatyki przemysłowej, budynkowej i infrastrukturalnej przez lata funkcjonowały jako środowiska techniczne, których kluczowym zadaniem było zapewnienie ciągłości działania procesów. Projektowane z myślą o niezawodności i stabilności, pozostawały relatywnie odseparowane od szerszej dyskusji o cyberbezpieczeństwie. Nie oznaczało to jednak, że bezpieczeństwo stanowiło kwestię drugorzędną. Wręcz przeciwnie – było wpisane w samą naturę tych systemów. Dziś zmienia się przede wszystkim to, że zaczynamy tę zależność świadomie identyfikować i wprost nią zarządzać.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów