Rozbudowa fabryki Sanden Manufacturing Poland

Japońska spółka Sanden Manufacturing Poland, dostawca takich firm jak Volkswagen, Opel, Ford, McLaren oraz Aston Martin, rozbuduje swoją fabrykę w Polkowicach, na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W zakładzie, w którym produkowane są kompresory do klimatyzacji samochodowej oraz elementy konstrukcyjne kompresorów, znajdzie zatrudnienie czterdziestu nowych pracowników.

Posłuchaj
00:00

Koszt tej inwestycji to co najmniej 128,5 mln zł.

JM

Powiązane treści
Ruszyła budowa zakładu Clariant
W Stargardzie Szczecińskim powstanie fabryka Tongum MTU
Fabryka płytek krzemowych w Turku
Nowa fabryka 3M we Wrocławiu
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Pomiary
Nowy prezes Mitutoyo Europe i nowy plan rozwoju
Aktualności
Rynek technologii kucia metali
Pomiary
Odczyt kodów kreskowych z dokładnością 99,995%
Bezpieczeństwo
Urządzenia iskrobezpieczne coraz potrzebniejsze
Roboty
Roboty do uprawy w pomieszczeniach
Roboty
Automatyczne paletyzatory i depaletyzatory

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów