Analiza rynku usług dla elektrowni

Według Frost & Sullivan globalny rynek usług dla elektrowni stale rośnie. W rozwiniętych krajach Europy i Ameryki Północnej wynika to przede wszystkim z konieczności modernizacji istniejących obiektów. Z kolei w krajach rozwijających się popyt na usługi w energetyce jest napędzany rosnącym zapotrzebowaniem na energię elektryczną, które sprawia że dodawane są nowe moce wytwórcze.

Posłuchaj
00:00

Wpływa na to także prywatyzacja sektora energetyki oraz liberalizacja rynku energii. W rezultacie światowy rynek usług dla zakładów energetycznych w krajach wschodzących w latach 2011 – 2017 wzrośnie z około 27 mld dol. do ponad 35 mld dol.. Najszybciej będzie się on rozwijał w krajach azjatyckich, głównie w Chinach, Indiach oraz w państwach zrzeszonych w Stowarzyszeniu Narodów Azji Południowo-Wschodniej ASEAN.

JM

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Aktualności
Nowy rozdział w OMRON: specjalistyczny zespół od robotyki dla lepszej obsługi klientów
Aktualności
Bosch Rexroth patrzy w przyszłość z optymizmem po trudnym roku finansowym 2024
Aktualności
ABB planuje wydzielenie działu robotyki jako samodzielnej spółki
Roboty
Universal Robots i Mobile Industrial Robots zaprezentują nowe rozwiązania AI dla przemysłu podczas Automate 2025
Roboty
Locus Robotics przekracza 5 miliardów operacji picking – przełom w automatyzacji magazynów
Aktualności
VEGA po raz pierwszy na targach PLASTPOL

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów