Nowy zakład produkcyjny firmy "Motyl" s.c.

W podstrefie Lubartów Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec firma Motyl buduje nową fabrykę, w której wytwarzane będą ultracienkie ściernice wykorzystywane w branży jubilerskiej, technice dentystycznej i obróbce metali. Spółka jest jedynym producentem na świecie wytwarzającym wzmocnione ściernice do cięcia o grubości 0,2 i 0,3 mm.

Posłuchaj
00:00

Nowy zakład produkcyjny firmy "Motyl" s.c. zostanie uruchomiony prawdopodobnie w drugiej połowie 2013 r. Podstrefa Lubartów oferuje jeszcze około 9 ha uzbrojonych terenów typu Greenfield. Dostępne jest ponadto 9 ha terenów inwestycyjnych zlokalizowanych poza specjalną strefą ekonomiczną.

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Aktualności
Rozwój przemysłu chemicznego
Komunikacja
Przyszłość technologii RFID
Aktualności
Bosch inwestuje miliony w druk 3D z metalu
Roboty
Pierwszy ośrodek szkoleniowy dla humanoidalnych robotów otwarty w Chinach
Aktualności
Rynek turbin wiatrowych
Bezpieczeństwo
QNX wprowadza platformę bezpieczeństwa funkcjonalnego integrującą systemy bezpieczeństwa i obciążenia AI
Powiązane treści
Garo Polska w SSE Euro-Park Mielec
Elmat zainwestuje 21,5 mln zł w SSE Euro-Park Mielec
McBraida PLC w SSE Euro-Park Mielec
Otwarto fabrykę Husqvarny w SSE Euro-Park Mielec
Dachpol w SSE Euro-Park Mielec

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów