BNS - twój kompleksowy dostawca

| Energetab 2013 Artykuły

BNS to firma specjalizująca się w sprzedaży podzespołów i elementów elektrotechnicznych, elektronicznych oraz wyrobów automatyki. Mamy 23 lat doświadczenia w branży, co pozwoliło nam stworzyć bogatą ofertę handlową dostosowaną do potrzeb i możliwości finansowych naszych odbiorców. Mamy także duże grono stałych i wiernych klientów zadowolonych z naszych usług.

BNS - twój kompleksowy dostawca

Nasza oferta liczy aktualnie prawie 25 tysięcy pozycji asortymentowych, co dodatkowo rozszerzane jest o możliwość dostarczenia elementów nietypowych. Dzięki temu współpraca z BNS to korzystny wybór, pozwalający oszczędzić wielu problemów i czasu związanego z zaopatrzeniem. Zapraszamy do kontaktu z kompetentnym i doświadczonym dostawcą.

Oferta dla energetyki

Dla energetyków oraz do aplikacji dużej mocy mamy szeroką ofertę urządzeń zasilających. Są to transformatory, zasilacze na szynę i do montażu w skrzynkach instalacyjnych, bezpieczniki, styczniki i układy zabezpieczające. Do tych zastosowań proponujemy klientom także akumulatory i przetwornice zasilające, narzędzia i różnorodną aparaturę pomiarową dla serwisu i instalatorów. Oferta BNS przez cały czas jest rozbudowywana i asortyment komponentów do zastosowań profesjonalnych szybko się zwiększa. Najbardziej widać to w zasilaczach, których mamy ponad 200 różnych typów.

Dla przemysłu

Nasza oferta obejmuje zarówno produkty elektroniczne, jak też szereg elementów i podzespołów do zastosowań w przemyśle i aplikacjach automatyki. Mamy w ciągłej sprzedaży transformatory, zasilacze na szynę i do montażu w skrzynkach instalacyjnych, bezpieczniki, popularną aparaturę pomiarową, narzędzia ręczne, a nawet kable i prze wody. Poza tym w ofercie mamy złącza silnoprądowe, radiatory, przekaźniki oraz elementy półprzewodnikowe dużej mocy.

Zapewniamy usługi kompletacji

BNS jest znany na rynku z usług związanych z kompletowaniem różnych wyrobów dla jednego lub grupy odbiorców. Jest to bardzo wygodna forma dla klienta, pozwalająca zaoszczędzić sporo pracy działowi zaopatrzenia i uwolnić się od ryzyka związanego z niekompetencją wielu partnerów.

Firmom za interesowanym handlem na skalę hurtową oferujemy stałe warunki współpracy, pozwalające na uatrakcyjnienie oferty handlowej o gwarancję do staw, specjalne upusty i rabaty oraz pomoc techniczną. Podejmujemy się realizacji zamówień na elementy nietypowe, takie które są poszukiwane na rynku i trudne do kupienia.

W stałej ofercie mamy komponenty i urządzenia znanych na rynku producentów branżowych. Wśród nich znaleźć można m.in.:

  • Podzespoły elektromechaniczne - przekaźniki, styczniki, włączniki, przyciski i inne podzespoły
  • Złącza i kable - zarówno sygnałowe, jak też silnoprądowe w różnych wykonaniach od blisko dziesięciu wiodących producentów
  • Obudowy - obudowy małogabarytowe (w tym wersje OEM)
  • Liczniki - energii elektrycznej, impulsów, czasu i inne
  • Półprzewodniki dużej mocy - tranzystory MOSFET, tyrystory i triaki
  • Źródła zasilania - zasilacze, akumulatory, przetwornice, transformatory
  • Aparatura pomiarowa - popularne mierniki, w tym w szczególności urządzenia przenośne oraz do montażu panelowego

BNS Sp. z o.o.
www.bns.com.pl