Joint venture Siemensa i Mitsubishi Heavy Industries

Siemens i Mitsubishi Heavy Industries (MHI) utworzyły spółkę joint venture. Dzięki połączeniu oferty obu koncernów zapewni ona kompletne rozwiązania dla przemysłu metalurgicznego, od etapu przetwarzania surowców, po obróbkę i wykończenie gotowych produktów z żelaza, stali i aluminium. Firma, w której Siemens i MHI będą miały udziały odpowiednio 49% i 51%, będzie miała główną siedzibę w Wielkiej Brytanii. Działalność rozpocznie na początku 2015 roku.

Posłuchaj
00:00

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Aktualności
Medicalgorithmics rozszerza obecność w USA dzięki współpracy z Fourth Frontier
Aktualności
Rozwój przemysłu chemicznego
Komunikacja
Przyszłość technologii RFID
Aktualności
Bosch inwestuje miliony w druk 3D z metalu
Roboty
Pierwszy ośrodek szkoleniowy dla humanoidalnych robotów otwarty w Chinach
Aktualności
Rynek turbin wiatrowych
Powiązane treści
Czy powstaną latające farmy wiatrowe?
Siemens powróci do branży fotowoltaicznej
Siemens przejmuje Camstar umacniając się na pozycji lidera cyfryzacji przemysłu
Komisja Europejska zatwierdziła przejęcie części Rolls-Royce'a przez Siemensa
Systemy ERP w branży metalowej są wciąż niedoceniane

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów