EL PAK z certyfikatem

Przedsiębiorstwo Serwisu Automatyki i Urządzeń Elektrycznych EL PAK z Konina otrzymało Złoty Certyfikat od firmy Zymetric, będącej generalnym przedstawicielem koncernu Mitsubishi Electric Air Conditioning w Polsce. Dokument upoważnia do montażu i serwisowania urządzeń klimatyzacji tego producenta z serii M, Mr. Slim oraz City Multi. Jest ważny pięć lat.

Posłuchaj
00:00

 

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Aktualności
Materiały tłumiące drgania
Roboty
FANUC prezentuje pierwszy na świecie cobot malarski z certyfikatem ATEX
Zasilanie, aparatura nn
Farma fotowoltaiczna Proszówek
Roboty
Volonaut Airbike – polski latający motocykl przyszłości rodem z „Gwiezdnych Wojen”
Aktualności
Sterowanie i kontrola - fundamenty automatyki w jeszcze nowszym wydaniu
PLC, HMI, Oprogramowanie
Oprogramowanie GenAI Studio wzmocni rozwój dużych modeli językowych - LLM
Powiązane treści
ZPSA z certyfikatem od Mitsubishi Electric

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów