Trasko Automatyka z certyfikatem

Trasko Automatyka, producent maszyn dla automatyki przemysłowej i budynkowej z Ostrowa Wielkopolskiego, otrzymał certyfikat od firmy Tox Pressotechnik. Dokument ten potwierdza przyznanie przedsiębiorstwu statusu integratora w zakresie napędów pneumohydraulicznych z oferty tego producenta.

Posłuchaj
00:00

Powiązane treści
Nowe wdrożenia Trasko Automatyka
Inżynierowie Trasko Automatyka szkolą się
Trasko Automatyka partnerem firmy Alutec
Trasko uruchomiło zrobotyzowane stanowisko
Zlecenie Trasko Atomatyki w Brazylii
Trasko Automatyka z certyfikatem ISO 9001
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Aktualności
Nowe inwestycje
Roboty
Rynek robotyki łazików księżycowych przyspiesza: osiągnie wartość 5,8 mld dolarów do 2033 roku
Aktualności
Współpraca ABB i LandingAI
Roboty
Humanoidalny RealBOT pokazuje przyszłość współpracy człowieka z robotem
Aktualności
Nowa fabryka Siemensa
Przemysł 4.0
Festo wprowadza pierwsze urządzenie edge w ekosystemie AX – nowe możliwości dla aplikacji motion i IoT

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów