Kradex obchodzi trzydziestolecie działalności

Kradex, jeden z czołowych polskich producentów obudów z tworzyw sztucznych dla elektroniki, świętuje okrągły jubileusz. Firma rozpoczęła działalność w 1985 roku i obecnie dostarcza produkty do ponad dwóch tysięcy klientów krajowych i zagranicznych. Wytwarza głównie obudowy z polistyrenu (PS) oraz ABS w kolorze czarnym i jasnoszarym. Firma ma własną narzędziownię oraz biuro projektowe, dzięki którym może szybko realizować zamówienia indywidualne zachowując wysoką jakość produktów.

Posłuchaj
00:00

Kradex ma w parku maszynowym 13 wtryskarek o łącznej wydajności średnio 20 tys. obudów na dobę. Przedsiębiorstwo ma również zaplecze magazynowe o kubaturze 3000 m³, co pozwala na realizację większości standardowych zamówień w ciągu 24 godzin.

Na zdjęciu część parku maszynowego firmy.

Powiązane treści
Kradex rozpoczął budowę
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Artykuły
Nowe wymogi dla eksportu maszyn do Indii: certyfikat BIS i lokalny przedstawiciel
PLC, HMI, Oprogramowanie
Valmet dostarczy system DCS dla największej w Europie elektrowni z kotłami elektrycznymi
Pomiary
Rynek systemów monitorowania poziomu
PLC, HMI, Oprogramowanie
Siemens i SBB cyfryzują kolej: Signaling X wprowadzi nowy standard sterowania ruchem w Szwajcarii
Obudowy, złącza, komponenty
Panasonic Industry Europe wyróżnił Farnella tytułem Dystrybutora Roku 2025
Bezpieczeństwo
Systemy awaryjnego zatrzymania OMRON - specjalne ceny

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów