Helukabel Polska rozbudowuje się

Podwarszawski dostawca kabli i przewodów buduje nowy kompleks magazynowo-biurowy, który zwiększy dostępną powierzchnię magazynową o dodatkowe 3 tys. m², a biurową o 250 m². Centrum logistyczne firmy docelowo będzie miało powierzchnię około 6 tys. m², wyposażone będzie w ponad 8500 miejsc paletowych oraz nowoczesny park maszynowy. Ma to zapewnić, zdaniem przedstawicieli firmy, wyższą jakość obsługi oraz rozszerzyć ofertę asortymentową. Prace potrwają do wiosny przyszłego roku.

Posłuchaj
00:00

Powiązane treści
Przewody Helukabel w sportowym bolidzie
Helukabel Dostawcą Roku 2012
Helukabel dystrybutorem przewodów Titanex i Titarc
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Przemysł 4.0
Polska otwiera drogę do budowy Gigafabryki AI. Rząd przyjął uchwałę gwarantującą wielomilionowe inwestycje w moc obliczeniową
Przemysł 4.0
Wielka inwestycja Airbusa w Krakowie. Rusza budowa centrum inżynieryjnego
Zasilanie, aparatura nn
SPIE i ELFEKO wybudują strategiczny odcinek linii 400 kV dla bałtyckich farm wiatrowych
Przemysł 4.0
Polska w grze o unijną Gigafabrykę AI. Miliard euro wsparcia na budowę potężnego centrum obliczeniowego
Roboty
Fizyczna AI w przemyśle: Apptronik uruchamia Robot Park o powierzchni ponad 8 tys. m²
Przemysł 4.0
W Poznaniu rośnie logistyczny gigant Unilevera

Cyberbezpieczeństwo OT - od technicznego tła do elementu odporności organizacji

Systemy automatyki przemysłowej, budynkowej i infrastrukturalnej przez lata funkcjonowały jako środowiska techniczne, których kluczowym zadaniem było zapewnienie ciągłości działania procesów. Projektowane z myślą o niezawodności i stabilności, pozostawały relatywnie odseparowane od szerszej dyskusji o cyberbezpieczeństwie. Nie oznaczało to jednak, że bezpieczeństwo stanowiło kwestię drugorzędną. Wręcz przeciwnie – było wpisane w samą naturę tych systemów. Dziś zmienia się przede wszystkim to, że zaczynamy tę zależność świadomie identyfikować i wprost nią zarządzać.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów