Współpraca Zenith Technologies i Werum IT Solutions

Tytułowe firmy nawiązały współpracę, której celem jest ułatwienie przedsiębiorstwom farmaceutycznym wdrażania systemów MES. W ramach tej kooperacji Zenith Technologies, jako Endorsed Service Partner na terenie USA i Europy, zapewni wsparcie klientom korzystającym z systemu MES PAS-X z oferty Werum IT Solutions.

Posłuchaj
00:00

Na zdjęciu na pierwszym planie od lewej: Brendan O'Regan - założyciel i prezes Zenith Technologies oraz Hans-Peter Subel - dyrektor techniczny w Werum IT Solutions.

Powiązane treści
EIS zostało partnerem Werum IT
Współpraca ABB i Werum IT Solutions
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Roboty
Automatyzacja pakowania w branży mięsnej - Ishida przejmuje RobotGrader AB
Aktualności
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2026
Przemysł 4.0
EMT-Systems i ANDRITZ Schuler rozpoczynają współpracę – nowa jakość szkoleń dla przemysłu tłoczniczego
Przemysł 4.0
Technologiczne Trendy roku 2026: co zmieni się w pracy w terenie
Roboty
Robotyka humanoidalna pod presją: AI napędza inwestycje szybciej niż realne wdrożenia
PLC, HMI, Oprogramowanie
Dassault Systèmes oferuje SOLIDWORKS 2026

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów