Nowa inwestycja w KSSE

Firma MWM Elektro zbuduje nowy zakład w podstrefie Krakowskiego Parku Technologicznego w Trzebini, w którym będzie kontynuować projektowanie, produkcję i modernizację maszyn wyciągowych, urządzeń sygnalizacji szybowej, układów zasilania, sterowania i nadzoru dla stacji wentylatorów oraz pompowni dla przemysłu wydobywczego. Na ten cel MWM Elektro przeznaczy 8 mln zł.

Posłuchaj
00:00

 

Powiązane treści
Kolejni przedsiębiorcy w Krakowskim Parku Technologicznym
Rekord inwestycyjny w Krakowskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej
HSBC w Krakowskim Parku Technologicznym
Elettrostandard Polska uruchomił zakład w Krakowskim Parku Technologicznym
Powiększenie Krakowskiej SSE
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Roboty
Rynek robotów malarskich
Pomiary
Endress+Hauser podwaja powierzchnię zakładu w Waldheim
Artykuły
Nowe wymogi dla eksportu maszyn do Indii: certyfikat BIS i lokalny przedstawiciel
PLC, HMI, Oprogramowanie
Valmet dostarczy system DCS dla największej w Europie elektrowni z kotłami elektrycznymi
Pomiary
Rynek systemów monitorowania poziomu
PLC, HMI, Oprogramowanie
Siemens i SBB cyfryzują kolej: Signaling X wprowadzi nowy standard sterowania ruchem w Szwajcarii

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów