Spółka Tauron Wytwarzanie ma nowego wiceprezesa

W sierpniu do zarządu spółki Tauron Wytwarzanie dołączył Adam Kampa, który przeszedł z firmy Fortum, gdzie pełnił funkcję menadżera projektu elektrociepłowni w Zabrzu. W Tauronie objął on stanowisko wiceprezesa. Oprócz Adama Kampy w skład zarządu wchodzi prezes Jacek Janas oraz wiceprezesi - Łukasz Brzózka i Zbigniew Kuźma. Tauron Wytwarzanie SA jest drugim co do wielkości producentem energii elektrycznej w Polsce.

Dodaj do ulubionych źródeł w Google
Posłuchaj
00:00

 

Chcesz częściej widzieć nasze artykuły w Google? Dodaj AutomatykaB2B do ulubionych źródeł
Powiązane treści
Tauron Dystrybucja nagrodzony
Tauron wspiera przyszłych elektryków
GPW wyróżniła Tauron
Tauron wdraża inteligentne opomiarowanie
Tauron buduje elektrownię hybrydową
Ambitne plany Tauronu
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Zasilanie, aparatura nn
Mitsubishi Electric przejmie 100% udziałów w polskiej spółce MEDCOM
Roboty
TechForce Robotics planuje pilotaż automatyzacji fabryk z możliwością wdrożenia do 5000 systemów
Silniki i napędy
Koniec przekładni
Przemysł 4.0
NVIDIA i giganci finansowi szykują 500 mld dolarów na infrastrukturę AI
Bezpieczeństwo
Ransomware coraz częściej uderza w przemysł. W II kwartale liczba ataków wzrosła o 12%
Roboty
Rynek robotów humanoidalnych

Cyberbezpieczeństwo OT - od technicznego tła do elementu odporności organizacji

Systemy automatyki przemysłowej, budynkowej i infrastrukturalnej przez lata funkcjonowały jako środowiska techniczne, których kluczowym zadaniem było zapewnienie ciągłości działania procesów. Projektowane z myślą o niezawodności i stabilności, pozostawały relatywnie odseparowane od szerszej dyskusji o cyberbezpieczeństwie. Nie oznaczało to jednak, że bezpieczeństwo stanowiło kwestię drugorzędną. Wręcz przeciwnie – było wpisane w samą naturę tych systemów. Dziś zmienia się przede wszystkim to, że zaczynamy tę zależność świadomie identyfikować i wprost nią zarządzać.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów