SITECH otworzył trzeci zakład

W sierpniu firma SITECH oficjalnie otworzyła we Wrześni swój kolejny zakład produkcji siedzisk. Będą tam wytwarzane kompletne siedzenia dla nowego Craftera. Produkcja odbywać się będzie w systemie Just in Sequence, co oznacza dostarczanie wyrobów na linię produkcyjną w ustalonym czasie i w odpowiedniej kolejności. To trzecia fabryka w Polsce, po głównej siedzibie w Polkowicach i zakładzie w Głogowie. SITECH planuje roczną produkcję na poziomie około 100 tys. siedzeń.

Posłuchaj
00:00

Hala produkcyjna o powierzchni 5 tys. m² zlokalizowana jest obok zakładu Crafter Volkswagen Samochody Użytkowe. Uruchomienie produkcji planowane jest na jesień. Obecnie trwają testy produkcyjne i szkolenia pracowników.

źródło: SITECH

Powiązane treści
Sitech będzie kształcił studentów
Sitech uruchomił zakład w Głogowie
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Przemysł 4.0
Wejdź na wyższy poziom automatyzacji i zdobądź przewagę na rynku
Roboty
Automatyzacja końca linii w diagnostyce medycznej – kompaktowa komórka zrobotyzowana Samas i OMRON
Roboty
FANUC po raz siódmy w rankingu Top 100 Global Innovators
Obudowy, złącza, komponenty
Innodisk wprowadza na rynek kartę rozszerzeń CXL przeznaczoną do skalowalnej rozbudowy pamięci w środowiskach Edge AI
Aktualności
Zmiana na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Pilz Polska
Zasilanie, aparatura nn
Koleje Małopolskie inwestują w zeroemisyjny transport z BIBUS MENOS

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów