Grupa Romi otwiera oddział w Lublinie

Od sierpnia działa nowa filia Grupy Romi, która zlokalizowana jest przy Al. Warszawskiej 102 w Lublinie. Wraz z ekspansją terytorialną firma dodała do swojej oferty nową grupę produktów, którą są urządzenia aktywne do sieci komunikacyjnych.

Posłuchaj
00:00

 

Powiązane treści
ROMI nowym dystrybutorem 3M w Polsce
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Przemysł 4.0
Wejdź na wyższy poziom automatyzacji i zdobądź przewagę na rynku
Roboty
Automatyzacja końca linii w diagnostyce medycznej – kompaktowa komórka zrobotyzowana Samas i OMRON
Roboty
FANUC po raz siódmy w rankingu Top 100 Global Innovators
Obudowy, złącza, komponenty
Innodisk wprowadza na rynek kartę rozszerzeń CXL przeznaczoną do skalowalnej rozbudowy pamięci w środowiskach Edge AI
Aktualności
Zmiana na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Pilz Polska
Zasilanie, aparatura nn
Koleje Małopolskie inwestują w zeroemisyjny transport z BIBUS MENOS

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów