Pod koniec marca targi EuroLab

W ostatnich trzech dniach marca w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie odbędzie się 19. edycja Targów Analityki i Technik Pomiarowych "EuroLab". Podczas wystawy goście będą mogli zapoznać się między innymi z kompleksową propozycją producentów i dystrybutorów wyposażenia laboratoriów, aparatury analitycznej, sprzętu optycznego, kontrolno-pomiarowego czy substancji chemicznych.

Dodaj do ulubionych źródeł w Google
Posłuchaj
00:00

Na targach obecne będą też instytucje certyfikujące oraz firmy i jednostki, które oferują usługi dla laboratoriów.

Zakres prezentowanych w Warszawie rozwiązań obejmie następujące sektory: analitykę chemiczną, biotechnologię i Life Science, metrologię, diagnostykę laboratoryjną, nanotechnologię, materiałoznawstwo i technikę kryminalistyczną. Strona internetowa targów to www.targieurolab.pl.

Chcesz częściej widzieć nasze artykuły w Google? Dodaj AutomatykaB2B do ulubionych źródeł

Powiązane treści
Targi EuroLab z nowym obszarem tematycznym
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Zasilanie, aparatura nn
Polska przeznaczy 4,8 mld zł na wsparcie energochłonnego przemysłu
Przemysł 4.0
Boom na AI wypycha centra danych z europejskich metropolii. Warszawa wśród tańszych rynków
Przemysł 4.0
Prezydent podpisał nowelizację specustawy jądrowej. Budowa elektrowni może przyspieszyć o dwa lata
Przemysł 4.0
Vale rozszerza współpracę z ABB. Automatyzacja trafi do kolejnych zakładów przeróbki rudy żelaza
Zasilanie, aparatura nn
Mitsubishi Electric przejmie 100% udziałów w polskiej spółce MEDCOM
Roboty
TechForce Robotics planuje pilotaż automatyzacji fabryk z możliwością wdrożenia do 5000 systemów

Cyberbezpieczeństwo OT - od technicznego tła do elementu odporności organizacji

Systemy automatyki przemysłowej, budynkowej i infrastrukturalnej przez lata funkcjonowały jako środowiska techniczne, których kluczowym zadaniem było zapewnienie ciągłości działania procesów. Projektowane z myślą o niezawodności i stabilności, pozostawały relatywnie odseparowane od szerszej dyskusji o cyberbezpieczeństwie. Nie oznaczało to jednak, że bezpieczeństwo stanowiło kwestię drugorzędną. Wręcz przeciwnie – było wpisane w samą naturę tych systemów. Dziś zmienia się przede wszystkim to, że zaczynamy tę zależność świadomie identyfikować i wprost nią zarządzać.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów