Astor zaprasza na III Dni Otwarte

| Gospodarka Artykuły

Dni Otwarte Astor organizowane są przez krakowską firmę już po raz trzeci. W weekend 16 i 17 września firma zaprasza na rodzinny weekend z robotami na interaktywnej wystawie robotyki w centrum Krakowa, którą z pewnością warto zobaczyć. Od godziny 10.00 do 15.30 dla małych i większych dzieci dostępny będzie bezpłatnie szereg atrakcji.

Astor zaprasza na III Dni Otwarte

Inteligentne maszyny można było dotychczas uruchomić w wybrane dni, wysyłając SMS na specjalny numer, a następnie oglądać ich pracę w witrynie siedziby Astora. Tym razem zainteresowani będą mogli wejść do środka i  obejrzeć działające roboty z bliska. Interaktywna wystawa robotyki, czyli Astor Innovation Room (AIR), jest miejscem, w którym zarówno dzieci, młodzież, studenci, jak i dorośli, wspólnie mogą odkryć i rozwijać pasję do nowinek technologicznych.

W trakcie Dni Otwartych goście AIR będą mieli okazję obejrzeć dotychczas pokazywane roboty, a oprócz tego planowana jest, związana z nimi, niespodzianka. Podczas pokazów obecni będą pracownicy firmy Astor, którzy chętnie odpowiedzą na pytania gości.

- W ubiegłym roku na Dni Otwarte Astor przyszło około 400 osób. Pokazy robotów prosto z fabryk i uśmiech na twarzach dzieci odbierających lizaki od sympatycznego robota pokazują nam, że warto organizować dni otwarte co roku! Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych 16 i 17 września - podsumowuje Anna Jankowska, organizatorka wydarzenia.

Dla wszystkich odwiedzających przewidziano upominki, dmuchany zamek, malowanie twarzy, fotobudkę oraz warsztaty Lego i pokaz małego chemika. Wstęp i zabawy są bezpłatne.

źródło: Astor

Zobacz również