Centrala Frapol z atestem

Frapol, producent systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, otrzymał atest higieniczny dla jednego ze swoich produktów - centrali wentylacyjnej typu EAF o typoszeregu P40P, który obejmuje centrale o wydatku nominalnym od 2600 do ponad 40000 m³/h. Urządzenie to przeznaczone jest do użytku między innymi w budynkach mieszkalnych, obiektach użyteczności publicznej, budynkach produkcyjnych i usługowych, w szpitalach oraz w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym. Spełnienie wymogów zostało potwierdzone przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny.

Posłuchaj
00:00

 

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Silniki i napędy
NORD wprowadza technologię cyfrowego bliźniaka dla systemów napędowych
Obudowy, złącza, komponenty
Kryzys w branży motoryzacyjnej: Bosch zamyka fabrykę komponentów w Waiblingen
Aktualności
Top Tech Voices firmy Farnell - sezon poświęcony zdrowiu mózgu i ochronie środowiska
Przemysł 4.0
Hannover Messe 2026: Przemysłowa AI, wodór i produkcja obronna wyznaczają nowy kierunek dla Europy
Przemysł 4.0
Wejdź na wyższy poziom automatyzacji i zdobądź przewagę na rynku
Roboty
Automatyzacja końca linii w diagnostyce medycznej – kompaktowa komórka zrobotyzowana Samas i OMRON

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów