V Konferencja Użytkowników GE Digital "W drodze do Przemysłu 4·0"

| Gospodarka Artykuły

VIX Automation zaprasza na jubileuszową V Konferencja Użytkowników GE Digital, która odbędzie się w dniach 26-27 października 2017 roku. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w dziedzinie rozwiązań dla automatyki przemysłowej oraz wziąć udział w ciekawej wizycie referencyjnej w Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu i spróbować piwa prosto z browaru.

V Konferencja Użytkowników GE Digital "W drodze do Przemysłu 4·0"

Ważnym punktem konferencji będą prezentacje historii wdrożeń nowoczesnych systemów IT przeznaczonych dla produkcji. Omówień dokonają sami użytkownicy - przedstawiciele m.in. firm Avon Operations Polska, Guardian Częstochowa, Perła - Browary Lubelskie oraz GE Power Controls.

Zaprezentowane zostaną również możliwości oprogramowania GE SCADA iFIX w najnowszej wersji 5.9 oraz nowatorska platforma Predix.

V Konferencja Użytkowników GE Digital adresowana jest zarówno do obecnych użytkowników rozwiązań światowego lidera w dziedzinie oprogramowania przemysłowego, jak i do osób dopiero planujących wdrożenie systemów m.in. GE SCADA iFIX, GE Historian, czy GE Webspace, w szczególności do kierowników zakładów i kierowników produkcji, dyrektorów technicznych i dyrektorów IT, szefów utrzymania ruchu i automatyki, specjalistów ds. systemów zarządzania jakością oraz koordynatorów Lean Manufacturing.

Wizyta referencyjna: Grupa Żywiec, Arcyksiążęcy Browar w Żywcu
Należący do Grupy Żywiec Arcyksiążęcy Browar w Żywcu został wybudowany w 1856 roku przez arcyksięcia Albrechta Fryderyka Habsburga. Po 160 latach swej działalności Browar jest nie tylko największym browarem Grupy Żywiec, ale również jednym z najnowocześniejszych browarów w Polsce i w Europie, ze zdolnościami produkcyjnymi na poziomie 5 milionów hektolitrów piwa rocznie. Jego sztandarowe piwo Żywiec Jasne Pełne produkowane jest nieprzerwanie w tym samym miejscu od momentu powstania browaru i należy do grona najwyżej cenionych marek piwa wytwarzanych w kraju. To także polskie piwo najbardziej znane za granicą - obecne w ponad 30 krajach.

V Konferencja Użytkowników GE Digital "W drodze do Przemysłu 4·0" odbędzie się w hotelu Zimnik Luksus Natury, Lipowa 990, 34-324 Lipowa.

źródło: VIX Automation