Za nami konferencja "Chemia i motoryzacja 2017"

| Gospodarka Artykuły

W dniach 26-27 września 2017 roku w Krakowie odbyła się V edycja Konferencji "Chemia i motoryzacja". Wzięli w niej udział eksperci z kraju i zagranicy, którzy, w formie teoretycznej i pokazów praktycznych, zaprezentowali najnowsze technologie oraz sprzęt dla branży motoryzacyjnej i kolejowej. Konferencja skierowana była do producentów pojazdów użytkowych, naczep, tramwajów, samochodowych elementów plastikowych, do ich poddostawców oraz do wszystkich firm związanych z branżą chemiczną i motoryzacyjną.

Za nami konferencja "Chemia i motoryzacja 2017"

Firma Yaskawa Polska, jako jeden ze sponsorów wydarzenia, zaprezentowała przykład automatyzacji procesów lakierniczych w formie pokazu aplikacji dzwonem natryskowym Probell na robocie wieloosiowym Yaskawa. Uczestnicy konferencji mieli okazję zapoznać się z nowym robotem serii GP wraz z nowym kontrolerem YRC1000.

- To doskonała okazja, by poznać potrzeby naszych obecnych i przyszłych klientów, a także partnerów. Dzięki takim konferencjom możemy wspólnie odpowiedzieć na pytania i problemy użytkowników naszych produktów - tak o uczestnictwie w konferencji mówił Dawid Woźniak, kierownik ds. kluczowych klientów Działu Robotyki w spółce YASKAWA Polska. Jako prelegent konferencji "Chemia i motoryzacja 2017" poruszył on zagadnienia związane z projektowaniem offline oraz symulacjami 3D w procesach zrobotyzowanego lakierowania.

Głównymi sponsorami wydarzenia były firmy AMB Technic, AkzoNobel, Graco i Yaskawa.

źródło: Yaskawa, www.yaskawa.eu.com/pl/