IRA 2018 - największe źródło informacji dla polskiego przemysłu już dostępne!

| Gospodarka Artykuły

Nowa edycja Informatora Rynkowego Automatyki IRA 2018 jest już dostępna! To największa tego typu publikacja branżowa na polskim rynku, która zawiera cztery działy tematyczne dla sprofilowanych grup odbiorców: producentów maszyn, prefabrykatorów rozdzielnic elektrycznych, producentów przemysłowych oraz służb utrzymania ruchu, a także dodatek specjalny "Przemysł 4·0". Publikację otrzymali pod koniec września prenumeratorzy magazynu APA, przez kolejny rok będziemy ją również dystrybuowali na targach oraz szkoleniach firm branżowych.

IRA 2018 - największe źródło informacji dla polskiego przemysłu już dostępne!

IRA 2018 to blisko 330 stron z analizami branżowym, opisami działalności firm i ich ofertami, a także kompleksowym wykazem produktów i kontaktów teleadresowych. Nowy Informator Rynkowy Automatyki otrzymali niedawno odwiedzający targi Energetab oraz Trako. Polecamy zapoznanie się z publikacją osobom związanym z przemysłem i automatyką, niezależnie od reprezentowanej gałęzi przemysłu.

Informator w postaci pliku PDF znaleźć można do stronie: www.automatykab2b.pl/ira. Przez kolejny rok na konferencjach firm partnerskich oferowana będzie też wersja na CD.
Informacje zawarte w publikacji dostępne będą jako strony prezentacyjne w katalogu firm w serwisie www.automatykab2b.pl, natomiast analizy rynku wraz z galeriami produktów - www.automatykab2b.pl/rynek.