OPA-ROW zainstalowało stację ładowania pojazdów elektrycznych

Firma OPA-ROW z Rybnika, która świadczy usługi badawczo-pomiarowe, projektowe i montażowe między innymi w obszarze elektroenergetyki, napędów, automatyki i elektroniki przemysłowej, zainstalowała stację ładowania samochodów elektrycznych przed siedzibą Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Umożliwia ona szybkie ładowanie aut tego typu prądem stałym i prądem przemiennym. Mogą z niej skorzystać pojazdy ze złączami typu ChAdeMO (DC), CCS (DC) albo posiadające gniazda typu 2 dla prądu zmiennego.

Posłuchaj
00:00

 

Powiązane treści
Brytyjski koncern paliwowy inwestuje w elektromobilność
Greenway rozpoczął budowę sieci stacji ładowania pojazdów elektrycznych
PGE chce być dostawcą stacji ładowania samochodów elektrycznych
Do 2020 r. wzdłuż tras w Polsce powstanie największa sieć ładowarek
Kolejny punkt ładowania w Trójmieście
Charge&Drive na stacjach ładowania Energii
Innogy udostępnia w Warszawie nowe darmowe stacje ładowania pojazdów elektrycznych
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Obudowy, złącza, komponenty
Electro Instal & Light-Tech Expo 2025 - targi elektrotechniki, oświetlenia i automatyki budynkowej
Silniki i napędy
Zakończono budowę fabryki koreańskiej spółki POSCO
Aktualności
CARGOUNIT zawarł z Siemens Mobility kompleksową umowę serwisową na utrzymanie lokomotyw
Artykuły
Przyszłość rynku szyn zbiorczych
Bezpieczeństwo
Westermo wzmacnia obecność w Europie
Aktualności
Rynek czynników cieplnych

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów