W przyszłym tygodniu w Norymberdze rozpoczną się targi SPS IPC Drives

SPS IPC Drives jest wiodącą europejską wystawą poświęconą automatyce elektrycznej, która w branży automatyki przemysłowej uznawana jest za wydarzenie o znaczeniu analogicznym do Hannover Messe. Podczas targów mają miejsce liczne premiery nowości produktowych. Wystawa rozpocznie się 28 listopada i potrwa trzy dni. W tym roku na SPS IPC Drives będzie ponad 1700 wystawców, w tym praktycznie wszystkie czołowe firmy branżowe. Jeżeli chodzi o przedsiębiorstwa polskie, to będą tylko dwa - ATB Tamel oraz TME.

Posłuchaj
00:00

SPS IPC Drives stanowi platformę umożliwiającą nawiązywanie kontaktów z dostawcami automatyki elektrycznej z całego świata, poznawanie produktów, trendów i innowacji oraz znalezienie odpowiednich rozwiązań. Wystawa obejmuje zarówno poszczególne elementy automatyki, jak i kompletne systemy i rozwiązania zintegrowane.

W ubiegłym roku w imprezie wzięło udział 1605 wystawców. Wystawę odwiedziło blisko 63300 gości z 88 krajów świata.

Szczegółowe informacje o targach SPS IPC Drives 2017 dostępne są na stronie www.mesago.de/en/SPS/home.htm.

Powiązane treści
SPS IPC Drives. Z wizytą w cyfrowej fabryce
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Przemysł 4.0
TOBOL partnerem Rittal i Eplan: Nowe standardy automatyzacji centrów danych
Bezpieczeństwo
Dyrektywy ATEX a materiały wybuchowe - gdzie kończy się zakres przepisów?
Obudowy, złącza, komponenty
Hummel rozpoczął w Denzlingen realizację inwestycji wartej 35 mln euro
Bezpieczeństwo
Przekaźniki zabezpieczeniowe
Przemysł 4.0
Produkcja sprzedana przemysłu w Polsce w 2025 roku przekroczyła 1,7 bln zł
Przemysł 4.0
Danfoss przejmuje firmę Alfagomma, tworząc globalnego lidera w dziedzinie przesyłu płynów

Cyberbezpieczeństwo OT - od technicznego tła do elementu odporności organizacji

Systemy automatyki przemysłowej, budynkowej i infrastrukturalnej przez lata funkcjonowały jako środowiska techniczne, których kluczowym zadaniem było zapewnienie ciągłości działania procesów. Projektowane z myślą o niezawodności i stabilności, pozostawały relatywnie odseparowane od szerszej dyskusji o cyberbezpieczeństwie. Nie oznaczało to jednak, że bezpieczeństwo stanowiło kwestię drugorzędną. Wręcz przeciwnie – było wpisane w samą naturę tych systemów. Dziś zmienia się przede wszystkim to, że zaczynamy tę zależność świadomie identyfikować i wprost nią zarządzać.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów