Tauron zbuduje mikrosieć

W ramach umowy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju Tauron zbuduje pilotażową mikrosieć. Będzie się ona składać z odnawialnych źródeł energii, bateryjnego magazynu energii elektrycznej i elementów, które będą sterować jej pracą. Dzięki temu będzie w stanie samodzielnie pokrywać własne zapotrzebowanie na energię elektryczną. Mikrosieć zostanie poddana testom w normalnych i nietypowych warunkach pracy.

Posłuchaj
00:00

Na podstawie otrzymanych wyników opracowana zostanie szczegółowa dokumentacja umożliwiająca powielenie takich instalacji w innych lokalizacjach.

Powiązane treści
W Tauronie skonstruowano MUZ
Tauron współpracuje z EPRI
Tauron unowocześnia sieć ciepłowniczą
Tauron z unijnym dofinansowaniem
Tauron w Respect Index
Pilotażowe wdrożenia w Tauronie
Tauron z dofinansowaniem
Nowe CZS firmy Tauron Dystrybucja
Dofinansowanie dla Tauronu
ZPUE dostawcą Tauronu
Tauron wybrany Transparentną Spółką Roku
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Roboty
Automatyzacja górnictwa
Przemysł 4.0
SICK ANS/ANM58 PROFINET – nowa generacja enkoderów absolutnych dla Przemysłu 4.0
Aktualności
Perspektywy rynku przekładni
Aktualności
Współpraca Omron i Cognizant
Pomiary
Testy nowego sposobu detekcji uszkodzeń kabli
Aktualności
Firma Unilever rozbudowuje bydgoską fabrykę

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów