Stom-Robotics - nowe targi w Kielcach

"Przemysłowa Wiosna" - to grupa wystaw organizowanych corocznie przez Targi Kielce. W jej skład wchodzą imprezy: Stom-Tool, Stom-Blech&Cutting, Stom Laser, Spawalnictwo, Wirtoprocesy, Exposurface, Pneumaticon, Control-Stom oraz Dni Druku 3D i targi TEiA. W zeszłym roku wystawy odwiedziło 12 tys. osób, które mogły oglądać ofertę 900 wystawców z 35 krajów.

Posłuchaj
00:00

W bieżącym roku do cyklu dołącza kolejna specjalistyczna wystawa - Stom-Robotics. Debiutujące wydarzenie będzie w całości poświęcone robotom przemysłowym. Partnerem Stom-Robotics jest firma Yaskawa. "Przemysłowa Wiosna" w Kielcach potrwa od 10 do 12 kwietnia.

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Bezpieczeństwo
Rekordowa rekrutacja na Wojskowej Akademii Technicznej: 1280 miejsc na studia wojskowe w roku akademickim 2026/2027
Zasilanie, aparatura nn
Nowa farma wiatrowa PGE
Pomiary
Spokojny rozwój rynku czujników rezystancyjnych
Przemysł 4.0
Automatyzacja przemysłu na rozdrożu: dylemat między przywiązaniem a otwartością. E-book do pobrania
Silniki i napędy
NORD wprowadza technologię cyfrowego bliźniaka dla systemów napędowych
Obudowy, złącza, komponenty
Kryzys w branży motoryzacyjnej: Bosch zamyka fabrykę komponentów w Waiblingen

Automatyzacja przemysłu na rozdrożu: dylemat między przywiązaniem a otwartością. E-book do pobrania

Współczesny przemysł, od produkcji po intralogistykę, funkcjonuje w środowisku bezprecedensowej zmienności. Dynamiczne trendy konsumenckie, nowe regulacje prawne i nieprzewidywalne wstrząsy w globalnych łańcuchach dostaw zmuszają firmy do fundamentalnej refleksji nad swoimi strategiami operacyjnymi. W centrum tej dyskusji znajduje się kluczowe pytanie o model technologiczny: czy trwać w przywiązaniu do zamkniętych, specyficznych dla jednego dostawcy standardów, czy też otworzyć się na nowe możliwości, jakie niesie ze sobą elastyczność i interoperacyjność?
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów