Onninen dostarczy kable na budowę metra

Onninen, sieć hurtowni produktów dla branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej oraz klimatyzacyjnej, dostarczy kable i trasy kablowe na potrzeby projektu rozbudowy drugiej linii metra w Warszawie. Firma ma już doświadczenie w tym zakresie, brała bowiem udział we wcześniejszych etapach tego przedsięwzięcia.

Posłuchaj
00:00

 

Powiązane treści
Rynek kabli ognioodpornych - wzrost zaledwie o 3% rocznie
Potrzeba coraz więcej podmorskich kabli energetycznych
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Przemysł 4.0
Rynek stali formowanej na zimno
Przemysł 4.0
ABB i Syre analizują technologie dla przemysłowego recyklingu tekstyliów
Obudowy, złącza, komponenty
Nowy podział SKF
Przemysł 4.0
Trzy dekady innowacji: OMRON Electronics wyznacza kierunki inteligentnej automatyzacji
Bezpieczeństwo
Wojskowa Akademia Techniczna w elitarnym gronie: NATO przyznaje najwyższy status wszystkim kursom logistycznym WAT
Roboty
Pierwszy w Polsce podręcznik robotyki dla szkół średnich oparty na robocie Astorino

Automatyzacja przemysłu na rozdrożu: dylemat między przywiązaniem a otwartością. E-book do pobrania

Współczesny przemysł, od produkcji po intralogistykę, funkcjonuje w środowisku bezprecedensowej zmienności. Dynamiczne trendy konsumenckie, nowe regulacje prawne i nieprzewidywalne wstrząsy w globalnych łańcuchach dostaw zmuszają firmy do fundamentalnej refleksji nad swoimi strategiami operacyjnymi. W centrum tej dyskusji znajduje się kluczowe pytanie o model technologiczny: czy trwać w przywiązaniu do zamkniętych, specyficznych dla jednego dostawcy standardów, czy też otworzyć się na nowe możliwości, jakie niesie ze sobą elastyczność i interoperacyjność?
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów