Zgłoś się do nowego Informatora Rynkowego Automatyki

| Gospodarka

Prowadzimy zaawansowane prace nad nowym wydaniem informatora IRA 2019. Zapraszamy do uczestnictwa w tej unikatowej publikacji - czas na zgłoszenia do 20 lipca. IRA to przewodnik po produktach i usługach dla sektora przemysłowego, obszerny zestaw analiz rynku i jednocześnie rozbudowany katalog firm branżowych. Publikacja umożliwia skuteczne dotarcie z ofertą do zainteresowanych klientów - informator jest dobrze wycelowaną formą prezentacji przedsiębiorstwa, która umacnia jego wizerunek i markę na rynku.

Zgłoś się do nowego Informatora Rynkowego Automatyki

Informator Rynkowy Automatyki jest również postrzegany jako pomocne narzędzie m.in. przez osoby odpowiedzialne za zamówienia i zakupy w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Informator wydawany jest co roku jesienią jako bezpłatny dodatek do magazynu APA. Kolportowany jest w ramach prenumeraty, dostarczany na targi, seminaria, szkolenia firmowe, zaś objętość każdego z wydań wynosi około 300 stron.

W sprawie zgłoszenia do informatora można kontaktować się między innymi za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie https://automatykab2b.pl/kontakt.