Za miesiąc VI Konferencja Użytkowników GE Digital

| Gospodarka Przemysł 4.0

Tegoroczna konferencja organizowana przez dystrybutora oprogramowania GE Digital - firmę VIX Automation odbędzie się pod hasłem "Obierz kurs na Przemysł 4.0". Użytkownicy systemów przemysłowych z rodziny GE tym razem spotkają się w Gdańsku w dniach 4 oraz 5 października. Agenda konferencji, oprócz tematów dotyczących samego oprogramowania, zawiera też elementy takie jak robotyka, druk 3D oraz diagnostyka predykcyjna.

Za miesiąc VI Konferencja Użytkowników GE Digital

VIX Automation wraz z gośćmi specjalnymi opowiedzą także o Digital Twin, zaś przedstawiciele Akademii Marynarki Wojennej o rozwiązaniach SCADA/HMI GE iFIX w swoich projektach. Na żywo pokazane zostaną możliwości oprogramowania do zaawansowanego alarmowania * WIN-911. W czasie pierwszego dnia konferencji wystąpi też dwukrotny medalista olimpijski Mateusz Kusznierewicz, aby opowiedzieć o sposobach na radzenie sobie ze stresem.

Drugi dzień konferencji tradycyjnie poświęcony jest na wizytę referencyjną. Tym razem gospodarzem wizyty będzie Naftoport Sp. z o.o., który wykonuje przeładunki ropy naftowej i produktów naftowych w Porcie Gdańskim. Spółka jest jednym z najważniejszych ogniw dostaw oraz tranzytu ropy naftowej dla polskich i niemieckich rafinerii.

Pełna agenda wydarzenia dostępna jest pod adresem vix.com.pl/konferencja.