Zimowe i wiosenne konferencje techniczne

Axon Media, organizator konferencji technicznych dla przemysłu, przedstawił plany w zakresie organizacji spotkań w 2019 roku. Sumarycznie będzie to ponad 20 konferencji przeznaczonych dla automatyków, służb utrzymania ruchu i kadry technicznej oraz zarządczej. Odbędą się w różnych miastach w Polsce, ich listę na okres luty-czerwiec prezentujemy w tabeli.

Posłuchaj
00:00

Bieżące informacje dotyczące spotkań znaleźć można na stronie www.axonmedia.pl oraz w kalendarium na https://automatykab2b.pl/kalendarium.

Data Miejscowość Temat konferencji
20 lutego 2019 Poznań-Luboń Automatyzacja i bezpieczeństwo w zakładach produkcyjnych
6 marca 2019 Kraków Pneumatyka, hydraulika i gazy techniczne w przemyśle
13 marca 2019 Legnica Energia i media techniczne w zakładach produkcyjnych
20 marca 2019 Siedlce Niezawodność i UR w zakładach produkcyjnych
3 kwietnia 2019 Płock Energia i media techniczne w zakładach produkcyjnych
10 kwietnia 2019 Trójmiasto Czujniki dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji
11 kwietnia 2019 Trójmiasto Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe w zakładach produkcyjnych
15 maja 2019 Wrocław Bezpieczeństwo pracy w przemyśle
22 maja 2019 Szczecin Niezawodność i UR w zakładach produkcyjnych
12 czerwca 2019 Rzeszów Niezawodność i UR w zakładach produkcyjnych
13 czerwca 2019 Rzeszów Automatyzacja i technika napędowa w zakładach produkcyjnych

 

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Silniki i napędy
Rynek silników elektrycznych
Przemysł 4.0
Panattoni oddaje do użytku nowoczesną fabrykę firmy Danfoss
Przemysł 4.0
W stronę kolei dużych prędkości i transferu technologii - strategiczne partnerstwo PESA Bydgoszcz i Hitachi Rail
Obudowy, złącza, komponenty
Rynek ceramiki technicznej
Silniki i napędy
Valeo otwiera w Polsce europejskie centrum R&D elektromobilności i rekrutuje ponad 100 inżynierów
Przemysł 4.0
Accenture przejmuje Industries eXcellence Group i wzmacnia współpracę z Siemensem w cyfryzacji przemysłu

Cyberbezpieczeństwo OT - od technicznego tła do elementu odporności organizacji

Systemy automatyki przemysłowej, budynkowej i infrastrukturalnej przez lata funkcjonowały jako środowiska techniczne, których kluczowym zadaniem było zapewnienie ciągłości działania procesów. Projektowane z myślą o niezawodności i stabilności, pozostawały relatywnie odseparowane od szerszej dyskusji o cyberbezpieczeństwie. Nie oznaczało to jednak, że bezpieczeństwo stanowiło kwestię drugorzędną. Wręcz przeciwnie – było wpisane w samą naturę tych systemów. Dziś zmienia się przede wszystkim to, że zaczynamy tę zależność świadomie identyfikować i wprost nią zarządzać.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów