Targi dla automatyków

| Gospodarka

Targów krajowych i zagranicznych, konferencji oraz różnego rodzaju spotkań firmowych jest dzisiaj coraz więcej. Organizatorzy konkurują o wystawców, zaś odwiedzający mają do wyboru coraz większy wachlarz imprez branżowych. W tym roku wprawdzie nie odwiedzimy targów Cebit, bowiem po 33 latach istnienia zostały one zlikwidowane, nie pojedziemy też na wystawy Automatica oraz SMART Automation Austria, które odbywają się w cyklu dwuletnim, aczkolwiek atrakcji nie zabraknie.

Targi dla automatyków

W przypadku Polski będą to przede targi Automaticon, ITM Polska oraz tzw. "Przemysłowa Wiosna" w Kielcach. Przedstawiamy przegląd wybranych przez nas imprez, tradycyjnie zapraszając do odwiedzania strony www.automatykaB2B.pl, gdzie znaleźć można regularnie aktualizowane kalendarium. Publikujemy tam również bieżący wykaz szkoleń i konferencji organizowanych przez firmy branżowe.

Lista wybranych targów krajowych i zagranicznych

MARZEC

 • 19÷22 marca - Brno, CZ
  Amper – targi elektrotechniki i elektroniki
  www.amper.cz
 • 20 marca - Siedlce
  Niezawodność i UR w zakładach produkcyjnych
  www.axonmedia.pl
 • 20÷21 marca - Paryż, FR
  MtoM & Objets Connectés – Embedded Systems – targi technologii systemów wbudowanych
  www.embedded-mtom.com
 • 26÷28 marca - Kielce
  Pneumaticon – targi pneumatyki, hydrauliki, napędów i sterowań; równolegle też m.in. targi: Control-Stom, Spawalnictwo, Stom-Tool, Stom-Bleach, Stom-Laser, TEiA
  www.targikielce.pl/pl/pneumaticon.htm
 • 26÷29 marca - Warszawa
  Automaticon – targi automatyki i pomiarów
  www.automaticon.pl

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

Zobacz również