Cykl konferencji Dynamics Business Forum Przemysł 4.0

| Gospodarka

Dynamics Business Forum Przemysł 4.0 to trzecia odsłona Dynamics Business Forum on tour. Poprzednie edycje odbyły się w 11 polskich miastach, w kwietniu i maju bieżącego roku, a zarejestrowało się na nie 500 przedstawicieli firm z sektora SMB. Tym razem cykl spotkań odbędzie się w 5 polskich miastach i skierowany będzie do przedstawicieli małych i dużych firm produkcyjnych. Podczas październikowych spotkań organizatorzy wprowadzą uczestników w świat Przemysłu 4.0, omawiając w jaki sposób innowacje i nowoczesne technologie łączą się z biznesem i wpływają na rozwój strategii firm produkcyjnych oraz zmianę modeli biznesowych.

Cykl konferencji Dynamics Business Forum Przemysł 4.0

Podczas konferencji Dynamics Business Forum Przemysł 4.0 przedstawione zostaną trendy, nowości technologiczne i nowe funkcjonalności, które pozwolą dostosować się przedsiębiorcom z branży produkcyjnej do coraz bardziej wymagającego rynku czasów cyfrowej transformacji. Działanie systemów ERP przedstawione zostanie na przykładzie najciekawszych procesów realizowanych w małych i dużych firmach produkcyjnych.

W zakresie tematyki ERP omówiona zostanie metodyka wdrożeń, koszty i modele licencjonowania - porównane zostaną przy tym najpopularniejsze platformy. W drugiej części odbędzie się praktyczna demonstracja najnowszej wersji systemu Dynamics 365 Business Central, która jest następcą powszechnie wykorzystywanego na całym świecie oprogramowania Microsoft Dynamics NAV - przedstawione będa jej najciekawsze funkcjonalności, interfejs, a także sposoby integracji z rozwiązaniami Microsoftu. W ostatniej części każdy uczestnik spotkania będzie miał możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji z ekspertem ERP.

Wydarzenie Dynamics Business Forum Produkcja 4.0 organizowane jest wyłącznie dla przedstawicieli firm produkcyjnych (CEO, dyrektorów i kierowników produkcji, zarządzania jakością, kierowników projektu, inżynierów procesów, dyrektorów i kierowników IT, planistów etc.), którzy szukają szans rozwoju swojej organizacji, poszukując rozwiązań i technologii pomagających podnieść wydajność procesów oraz efektywność pracy. Z możliwości uczestnictwa wykluczone są firmy informatyczne, partnerzy Microsoft oraz firmy konkurencyjne.

Aby wziąć udział w konferencji Dynamics Business Forum Przemysł 4.0 należy zarejestrować się na stronie www.dynamicsbusinessforum.pl/#wydarzenie.

Terminy i miejsca spotkań:

  • 15 października 2019 r. - Wrocław,
  • 16 października 2019 r. - Katowice,
  • 22 października 2019 r. - Gdańsk,
  • 23 października 2019 r. - Warszawa,
  • 29 października 2019 r. - Poznań.

źródło: IT.integro