Nowości, inspiracje, najlepsze praktyki - zapowiada się mocny start jesiennych konferencji technicznych

| Gospodarka Aktualności

Wrzesień oraz październik powinien zainteresować tych specjalistów z branży przemysłu, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego. Jeden dzień w Olsztynie, Opolu, Lublinie, Koninie czy Bytomiu, gdzie odbędą się pierwsze jesienne Konferencje Techniczne Axon Media, wystarczy, by spotkać najważniejszych dostawców z rynku, popytać o nowe rozwiązania i produkty, wypróbować aplikacje oraz narzędzia, które rozwiną zawodowe kompetencje.

Nowości, inspiracje, najlepsze praktyki - zapowiada się mocny start jesiennych konferencji technicznych

Cykl otwiera konferencja pt. "Automatyzacja w zakładach produkcyjnych", która odbędzie się 18 września w Olsztynie. To wydarzenie dla osób poszukujących wiedzy z zakresu szybkiej i efektywnej pracy z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi oraz porad i wskazówek, które jeszcze bardziej usprawniają procesy produkcyjne.

Z kolei specjaliści zajmujący się na co dzień UR w przedsiębiorstwach i chcący poszerzyć swoje kwalifikacje, mają do wyboru dwa terminy oraz lokalizacje. Pierwsza Konferencja Techniczna pt. "Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych" odbędzie się 25 września w Opolu, kolejna - 16 października w Koninie.

"Efektywne zarządzanie energią i mediami technicznymi w procesie produkcji" to wydarzenie zaplanowane na 9 października w Lublinie. Tu praktycy wzbogacą uczestników o wiedzę z własnych doświadczeń, m.in. która strategia zarządzania energochłonnością procesów produkcyjnych jest najskuteczniejsza, a także w jaki sposób mieć media techniczne pod kontrolą.

Październikowy przegląd konferencji technicznych zamyka wydarzenie "Roboty przemysłowe i współpracujące w przemyśle", które odbędzie się 23 października w Bytomiu. Uczestnicy mogą liczyć na prezentację zrobotyzowanych aplikacji, trendów w robotyzacji i automatyzacji produkcji, w tym cobotów, wymianę informacji o redukcji kosztów, eliminacji błędów, optymalizacji procesów i doskonalenia produkcji.

Wszystkie konferencje techniczne Axon Media dla specjalistów z branży są bezpłatne. Zapisy na wybrane wydarzenia ruszyły na stronie www.KonferencjeTechniczne.pl.

źródło: Axon Media