Sukces hubu informacyjnego: webinaria dla przemysłu w okresie COVID-19

W utworzonym w kwietniu hubie informacyjnym, który publikowany jest na portalach AutomatykaB2B.pl oraz przemysl-40.pl, promowaliśmy już kilkadziesiąt webinariów i innych wydarzeń organizowanych przez firmy branżowe. Większość z nich miała miejsce w maju, w przypadku niektórych dostępne są również nagrania archiwalne. Jednocześnie część firm - m.in. HARTING Polska oraz Farnell - przedłużyło cykle swoich e-wydarzeń do czerwca oraz lipca. Zapraszamy do odwiedzin hubu!

Posłuchaj
00:00

 

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Zasilanie, aparatura nn
Nowa farma wiatrowa Tauronu
Roboty
Humanoid Xpeng IRON zachwyca realizmem ruchu do tego stopnia, aż trudno uwierzyć, że w środku nie ma człowieka
Aktualności
JM elektronik uczestniczył w konferencji Axiomteka
Silniki i napędy
Control Techniques Dynamics częścią Nidec Drives
Przemysł 4.0
Nowe pokolenie liderów w przemyśle - ASTOR partnerem II edycji Akademii Liderów Transformacji Przemysłowej Fundacji PAGA
Roboty
Nowe centrum kompetencji technologicznych FANUC Polska

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów