Banair inwestuje w gminie Dywity

Banair - producent m.in. hal namiotowych, regałów, kontenerów specjalistycznego transportu, ramp i najazdów - zbuduje nowy zakład produkcyjny. Fabryka powstanie w miejscowości Słupy w gminie Dywity. Przedsiębiorca utworzy również własny ośrodek badawczo-rozwojowy. Wartość tej inwestycji to co najmniej 10 mln zł.

Posłuchaj
00:00

 

Powiązane treści
Nowa inwestycja w Dywitach - wytwarzanie konstrukcji stalowych
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Pomiary
Kamery w systemach wizyjnych
Roboty
ABB i NVIDIA łączą siły. Nowa symulacja AI może zmienić sposób wdrażania robotów w fabrykach
Pomiary
Matrix 830 - Matrix 930: maksymalna wydajność prostsza niż kiedykolwiek
Roboty
Największe w Europie centrum treningowe dla robotów humanoidalnych powstaje w Monachium
Zasilanie, aparatura nn
PSE uruchomiły autotransformator
Roboty
Zacieśnienie współpracy WObit i AMS na rzecz inteligentnych systemów produkcyjnych

Automatyzacja przemysłu na rozdrożu: dylemat między przywiązaniem a otwartością. E-book do pobrania

Współczesny przemysł, od produkcji po intralogistykę, funkcjonuje w środowisku bezprecedensowej zmienności. Dynamiczne trendy konsumenckie, nowe regulacje prawne i nieprzewidywalne wstrząsy w globalnych łańcuchach dostaw zmuszają firmy do fundamentalnej refleksji nad swoimi strategiami operacyjnymi. W centrum tej dyskusji znajduje się kluczowe pytanie o model technologiczny: czy trwać w przywiązaniu do zamkniętych, specyficznych dla jednego dostawcy standardów, czy też otworzyć się na nowe możliwości, jakie niesie ze sobą elastyczność i interoperacyjność?
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów