Konkurs item Young Engineer Award 2020

| Gospodarka Aktualności

Jesteś projektantem, inżynierem, studentem czy po prostu lubisz konstruować? A może lubisz wyzwania i chcesz się podzielić swoją kreatywnością? Dołącz zatem do konkursu item Young Engineer Award i wyślij swój projekt.

Konkurs item Young Engineer Award 2020

Konkurs item Young Engineer Award to wyzwanie dla wszystkich studentów uczelni technicznych, młodych inżynierów, konstruktorów i hobbystów. By udowodnić posiadanie talentu należy przedstawić jury swój projekt. Do dyspozycji są wszystkie komponenty item, a zatem nie ma żadnych ograniczeń dla wyobraźni. Warto skorzystać z bezpłatnego narzędzia do projektowania cyfrowego item Engineeringtool!

- Cieszymy się, że dzięki konkursowi item Young Engineer Award możemy prezentować świetne projekty i nagradzać kolejnych laureatów w dziedzinie budowy maszyn. Uważamy, że temat kształcenia i doskonalenia zawodowego jest niezwykle ważny, dlatego między innymi współpracujemy z wieloma uczelniami wyższymi, studenckimi kołami naukowymi, ale również oferujemy bezpłatną i przyjazną użytkownikowi platformę e-lerningowę w praktycznej formie kursów, webinarów, filmów instruktażowych czy poradników - zapewnia item Polska Sp. z o.o.

Termin nadsyłania projektów mija 30 października 2020 r.

Więcej na stronie konkursu item Young Engineer Award.

źródło: item Polska